Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar dosare plic

Număr anunț
DA23035146
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
15.05.2019 10:10
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.