Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiet caiete A4 80 file cu spira metalica matematica sau dictando coperta carton lucios B4U

Număr anunț
DA23033070
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.479,02 RON
Valoare atribuită
2.479,02 RON
Data publicării
15.05.2019 08:51
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.479,02 RON

din 2.479,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.