Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA23052372
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN SLAVICI SIRIA (CUI 29049894)
Furnizor / câștigător
PANEAG SRL (CUI RO7329834)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,96 RON
Valoare atribuită
915,96 RON
Data publicării
16.05.2019 12:19
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

915,96 RON

din 915,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.