Ofertă acceptată Cumpărare directă

Matura stradala cu coada, exterior, 40 x 6 x 15 cm,Galeata mop storcator, Matura plastic cu coada,

Număr anunț
DA23048169
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,40 RON
Valoare atribuită
203,40 RON
Data publicării
16.05.2019 09:52
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,40 RON

din 203,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.