Anulată
Anunț de participare
Proiectare, asistență tehnică și execuție de lucrări aferente obiectivului de investiții ,,Consolidare seismică, reabilitare și modernizare corp C19 – Școala 29 din cadrul Colegiului Național Pedagogic Vasile Lupu Iași
- Număr anunț
- SCN1177108
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829.694,40 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 15:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1135614
- Termen limită
- 23.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274774
Documente
Documentația de atribuire
- ACB C19 Scoala 29.pdf.p7m
- AUDIT ENERGETIC_C19 - SCOALA.pdf.p7m
- Caiet sarcini.pdf.p7m
- C URBANISM.pdf.p7m
- DG semnat.pdf.p7m
- Draft contract.pdf.p7m
- E TEHNICA CORP C19 - SCOALA.pdf.p7m
- Formulare _proiectare si executie.doc.p7m
- Formular propunere tehnica.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274774.pdf
Clarificări & decizii (2)
-
09.07.2026 15:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns solicitare clarificari
-
08.07.2026 14:53Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atașatRaspuns solicitare clarificari
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.