Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de curatenie si dezinfectie Cresa nr. 4
- Număr anunț
- DA23046839
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.753 RON
- Valoare atribuită
- 1.753 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 08:56
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.753 RON
din 1.753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro