Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXTROSE SOL.PERF. 10% VIOSER FLAC. 500ML X 10 * GLUCOZA
- Număr anunț
- DA23045986
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592 RON
- Valoare atribuită
- 592 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 07:51
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
592 RON
din 592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro