Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu 12-15 %

Număr anunț
DA23044647
Autoritate contractantă
COMUNA SINESTI (CUI 2541398)
Furnizor / câștigător
COMCHIM CHEMICAL SRL (CUI RO15074375)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775 RON
Valoare atribuită
775 RON
Data publicării
15.05.2019 15:45
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775 RON

din 775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.