Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA23043584
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.354,67 RON
Valoare atribuită
2.354,67 RON
Data publicării
15.05.2019 14:58
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.354,67 RON

din 2.354,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.