Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA23043120
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "TANDARICA" SUCEAVA (CUI 18252280)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.929,88 RON
Valoare atribuită
1.929,88 RON
Data publicării
15.05.2019 14:41
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.929,88 RON

din 1.929,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.