Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
SOLUTIE STANDARD CLORURI 1000MG/L
- Număr anunț
- DA23024949
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127 RON
- Valoare atribuită
- 114,30 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 12:01
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,30 RON
din 127 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 12,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.