Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRAT INFERIOR STANGA/DREAPTA DACIA LOGAN 1.4

Număr anunț
DA23050428
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752 RON
Valoare atribuită
752 RON
Data publicării
16.05.2019 11:14
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752 RON

din 752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.