Ofertă acceptată Cumpărare directă

URNELE DE VOT SUNT CONFECTIONATE CU CADRU DE INOX SI IMBRACATE IN POLICARBONAT SEMITRANSPARENT.

Număr anunț
DA23047229
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 4359431)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
16.05.2019 09:14
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.