Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE ptr.Pref.Tl

Număr anunț
DA23046744
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,14 RON
Valoare atribuită
304,14 RON
Data publicării
16.05.2019 08:51
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,14 RON

din 304,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.