Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET UM 01357 BUCURESTI CONFORM COMANDA

Număr anunț
DA23036773
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,36 RON
Valoare atribuită
1.116,36 RON
Data publicării
15.05.2019 11:02
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,36 RON

din 1.116,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.