Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tonere HP 285A si cartuse HP 932b/933y,m,c XL
- Număr anunț
- DA23044126
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Mecanic Grivita (CUI 4283244)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA SERVICE PRINT SRL (CUI RO30916310)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.354,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.354,20 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:22
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.354,20 RON
din 2.354,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro