Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum Unit Unitate Imagine Cilindru Fotoconductor Samsung Xpress SL-M2836 SL-M2875 SL-M2876 SL-M2675F
- Număr anunț
- DA23024782
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,32 RON
- Valoare atribuită
- 198,32 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:56
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,32 RON
din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro