Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Brother DCP-L2512D, laser monocrom A4, duplex

Număr anunț
DA23052543
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.590 RON
Valoare atribuită
3.590 RON
Data publicării
16.05.2019 12:26
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.590 RON

din 3.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.