Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC HP 290 G2 Intel® Core™ i3-8100, 4GB DDR4, HDD 1TB ptr.Pref.Tulcea

Număr anunț
DA23046402
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,76 RON
Valoare atribuită
1.932,76 RON
Data publicării
16.05.2019 08:33
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932,76 RON

din 1.932,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.