Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk HP DL980 300GB 6G SAS 10K 2.5 DP ENT HDD p/n :507284-001
- Număr anunț
- DA23044580
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI RO5800900)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:42
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
720 RON
din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro