Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Laser Monocrom HP LaserJet Pro MFP M426Dw, Wireless, A4
- Număr anunț
- DA23042155
- Autoritate contractantă
- COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.343,83 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:09
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.343,83 RON
din 1.343,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro