Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad 320 IKB, FHD, Procesor Intel® Core™ i5-7200U (3M Cache, up t
- Număr anunț
- DA23040684
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov (CUI 16771966)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.107,37 RON
- Valoare atribuită
- 6.107,37 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 13:19
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.107,37 RON
din 6.107,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro