Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala laser HP, Calculator Lenovo Intel ,Monitor LED

Număr anunț
DA23037552
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
DX NEXYA SYSTEM SRL (CUI 30523060)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.837 RON
Valoare atribuită
7.837 RON
Data publicării
15.05.2019 11:29
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.837 RON

din 7.837 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.