Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii electrice
- Număr anunț
- DA23048215
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- B & GY TOTAL ELECTRIC SRL (CUI RO36592493)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.441,30 RON
- Valoare atribuită
- 5.441,30 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 09:54
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.441,30 RON
din 5.441,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro