Ofertă acceptată Cumpărare directă

set biti 40 piese

Număr anunț
DA23044038
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,67 RON
Valoare atribuită
834,67 RON
Data publicării
15.05.2019 15:18
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,67 RON

din 834,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.