Ofertă acceptată Cumpărare directă

Depozitare arme si munitie

Număr anunț
DA23043014
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
Furnizor / câștigător
SMB GUNS SRL (CUI 37292230)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,12 RON
Valoare atribuită
252,12 RON
Data publicării
15.05.2019 14:37
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,12 RON

din 252,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.