Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,9% sub estimat
Regain
- Număr anunț
- DA23028637
- Autoritate contractantă
- - COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL BASCOV (CUI 4696976)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234,25 RON
- Valoare atribuită
- 215,68 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 14:11
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,68 RON
din 234,25 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 18,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.