Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Actualizare SF Canalizare menajera cu statie de epurare Brancovenesti, jud.Mures
- Număr anunț
- DA23050350
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:12
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.000 RON
din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro