Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem resuscitare cu balon Ruben

Număr anunț
DA23039710
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
15.05.2019 12:41
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.