Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stingatoare pentru incendiu - 12 bucati

Număr anunț
DA23044699
Autoritate contractantă
COMUNA ÎNTREGALDE (CUI 4562524)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852 RON
Valoare atribuită
852 RON
Data publicării
15.05.2019 15:47
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 17:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852 RON

din 852 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.