Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru mentenata si service IT

Număr anunț
DA23033754
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
INTEGRAT IT S.R.L. (CUI RO23726151)
Cod CPV
72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.600 RON
Valoare atribuită
87.600 RON
Data publicării
15.05.2019 09:21
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.600 RON

din 87.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.