Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LG F2J5TN3W MAS.SP.RUFE 8 CA
- Număr anunț
- DA23044823
- Autoritate contractantă
- CRESA ALBA CA ZAPADA (CUI 30553568)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39713210-8 · Masini de spalat si uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.175,63 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:53
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175,63 RON
din 1.175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro