Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare documentatie tehnica SF / DALI pentru infrastructura rutiera
- Număr anunț
- DA23041956
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Furnizor / câștigător
- SIMPA CONSULT SRL (CUI RO17561261)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.500 RON
- Valoare atribuită
- 67.500 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:02
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.500 RON
din 67.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro