Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii si inlocuire de conducte la racordurile de apa, cismele publice pe str. Dunarii, Dabuleni

Număr anunț
DA23035316
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
LIVDOMOZ SRL (CUI 37961599)
Cod CPV
45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.084,40 RON
Valoare atribuită
29.084,40 RON
Data publicării
15.05.2019 10:16
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.084,40 RON

din 29.084,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.