Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVR 16 CH,TURBO HD, AHD, ANALOG
- Număr anunț
- DA23028097
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD (CUI 24130679)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 32333000-6 · Aparate de inregistrare sau de redare video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 13:52
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 07:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro