Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glucoza 5% sol.perfuzabila 250 ml
- Număr anunț
- DA23050291
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,60 RON
- Valoare atribuită
- 267,60 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:10
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,60 RON
din 267,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro