Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE: CONVULEX 500 mg; ASPENTER 75 mg X 28 COMPR. FILM. GASTROREZ.BRONCHIPRET
- Număr anunț
- DA23048050
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI RO12321420)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79,70 RON
- Valoare atribuită
- 79,70 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 09:48
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79,70 RON
din 79,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro