Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vysis LSI N-MYC SpectrumGreen/CEP 2 SpectrumOrange Probes (ASR)
- Număr anunț
- DA23045247
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.226 RON
- Valoare atribuită
- 3.226 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 16:26
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.226 RON
din 3.226 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro