Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi FINECARE WONDFO
- Număr anunț
- DA23042805
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.895 RON
- Valoare atribuită
- 17.895 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:30
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.895 RON
din 17.895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro