Ofertă acceptată
Cumpărare directă
scandonest , septanest cu adrenalina 1:200000, septanest cu adrenalina 1:100000, neocones
- Număr anunț
- DA23033764
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,96 RON
- Valoare atribuită
- 709,96 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:22
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
709,96 RON
din 709,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro