Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE STANDARD CALCIU 1000MG/L
- Număr anunț
- DA23024736
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,30 RON
- Valoare atribuită
- 114,30 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:54
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,30 RON
din 114,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro