Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA23024689
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.897,51 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:52
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.897,51 RON
din 1.897,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro