Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie igienica, prosop hartie
- Număr anunț
- DA22988160
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.308,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.308,80 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:04
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.308,80 RON
din 1.308,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro