Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru autovehicule

Număr anunț
DA23055226
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01261 PITESTI (CUI 4229636)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871,09 RON
Valoare atribuită
1.871,09 RON
Data publicării
16.05.2019 14:01
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.871,09 RON

din 1.871,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.