Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card
- Număr anunț
- DA23054024
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.095 RON
- Valoare atribuită
- 66.825 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 13:21
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.825 RON
din 67.095 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 270 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.