Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR USCAT-UMED

Număr anunț
DA23052650
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BRAILA (CUI 18160322)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,74 RON
Valoare atribuită
848,74 RON
Data publicării
16.05.2019 12:30
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,74 RON

din 848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.