Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse

Număr anunț
DA23049187
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.855,75 RON
Valoare atribuită
8.855,75 RON
Data publicării
16.05.2019 10:30
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.855,75 RON

din 8.855,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.