Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate in presa scrisă locală

Număr anunț
DA23048700
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
MEDIA SUD MANAGEMENT SA (CUI RO15261543)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.320 RON
Valoare atribuită
33.320 RON
Data publicării
16.05.2019 10:14
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.320 RON

din 33.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.