Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPE 215/65/16 BF GOOGRICH VARA
- Număr anunț
- DA23045766
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.346,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.346,20 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 21:57
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.346,20 RON
din 2.346,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro