Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de publicitate la postul de Radio KISS FM Valea Prahovei si Magic FM Ploiesti
- Număr anunț
- DA23044911
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- P & A ADVERTISING SRL (CUI RO17148223)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.600 RON
- Valoare atribuită
- 18.600 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:58
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.600 RON
din 18.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro